UC Node Checkout (6.x-2.0-beta6) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Actions
sq: Veprimet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: View
sq: Shfaq
