UC Node Checkout (6.x-2.0-beta6) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: View
sv: Visa

en: Node type
sv: Typ av nod

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: Product
sv: Vara

en: <None>
sv: <Ingen>

en: Order @order_id
sv: Beställning @order_id
