UC Node Checkout (6.x-2.0-beta6) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: View
vi: Xem

en: Node type
vi: Kiểu node

en: n/a
vi: không có

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Add to cart
vi: Thêm vào giỏ hàng

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: <None>
vi: <none></none>

en: Order @order_id
vi: Đơn hàng @order_id
