UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Actions
af: Aksies

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Product
af: Produk
