UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়
