UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: View
ca: Mostra

en: Node type
ca: Tipus de node

en: n/a
ca: n/d

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Product
ca: Producte

en: <None>
ca: <Cap>

en: Order @order_id
ca: Comanda @order_id
