UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fa: ارسال

en: Actions
fa: کنش‌ها

en: Display settings
fa: نمایش پیکر‌بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: n/a
fa: موجود نیست

en: <None>
fa: <هیچکدام>
