UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Submit
he: הגש

en: Actions
he: פעולות

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עדכן

en: View
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג פריט תוכן

en: n/a
he: לא זמין

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Product
he: מוצר

en: <None>
he: <ללא>

en: Order @order_id
he: הזמנה @order_id
