UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Display settings
hr: Postavke za prikaz

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: View
hr: Pregled

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: n/a
hr: nije dostupno
