UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Actions
ja: アクション

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Settings
ja: 環境設定

en: edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Add to cart
ja: カートに入れる

en: Product
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: <None>
ja: <なし>

en: Order @order_id
ja: 注文 @order_id
