UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: n/a
ml: ശൂന്യം
