UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Actions
pt: Ações

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: View
pt: Mostrar

en: Node type
pt: Tipo de nó

en: n/a
pt: não disponível

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: <None>
pt: <Nenhum>

en: Order @order_id
pt: Encomenda @order_id
