UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Actions
sl: Akcije

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: View
sl: Prikaži

en: n/a
sl: n/d
