UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Actions
th: การกระทำ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล
