UC Node Checkout (6.x-2.0-beta7) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Display settings
tr: Ayarları görüntüle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Node type
tr: Düğüm türü

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Order @order_id
tr: Sipariş @order_id
