UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Product
ar: المنتج
