UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: n/a
be: [няма]

en: <None>
be: -няма-
