UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Product
bg: Продукт
