UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: View
da: Vis

en: Node type
da: Indholdstype

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Add to cart
da: Tilføj til indkøbskurv

en: Product
da: Produkt

en: <None>
da: -Ingen-

en: Node tokens
da: Indholdselement tokens

en: Order @order_id
da: Ordre @order_id
