UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: n/a
el: δ/υ

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Product
el: Προϊόν

en: Order @order_id
el: Παραγγελία @order_id
