UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Actions
et: Toimingud

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: View
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: n/a
et: puudub

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Product
et: Toode

en: Stock management
et: Lao haldamine

en: Order @order_id
et: Tellimus @order_id
