UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: View
eu: Bista

en: Node type
eu: Nodo mota

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Node types
eu: Nodo motak

en: <None>
eu: <Ezer ez>

en: Node tokens
eu: Nodoaren aldagaiak (tokens)
