UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: Node type
fa: نوع گره

en: n/a
fa: هیچ

en: Node types
fa: انواع گره

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Product
fa: محصول

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: <None>
fa: <هیچکدام>

en: Stock management
fa: مدیریت موجودی

en: Order @order_id
fa: سفارش @order_id
