UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: View
fr: Voir

en: Node type
fr: Type de nœud

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Add to cart
fr: Ajouter au panier

en: Product
fr: Produit

en: <None>
fr: -Aucun-

en: Behavior settings
fr: Paramètres de comportement

en: Stock management
fr: Gestion du stock

en: Node tokens
fr: Jetons de nœud

en: Order @order_id
fr: Commande @order_id

en: @attribute: @option
fr: @attribute : @option
