UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: View
gl: Ver

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: n/a
gl: n/d

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Product
gl: Produto

en: edit @type content
gl: editar contido @type

en: Behavior settings
gl: Axustes de comportamento

en: Stock management
gl: Administración do stock

en: (click to edit)
gl: (click para editar)

en: administer node checkout
gl: administrar node checkout

en: edit any @type content
gl: editar calquer contido @type

en: Map a product to this node type.
gl: Relaciona un producto co este tipo de nodo.

en: Order @order_id
gl: Pedido @order_id

en: Product selection
gl: Selección de producto
