UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: View
hi: देखें

en: Node type
hi: नोड प्रकार

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: <None>
hi: <कोई नहीं>
