UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: View
hy: Դիտել
