UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Actions
jv: Aksi

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Node type
jv: Tipe node

en: <None>
jv: <Kosong>
