UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: View
mn: Харах

en: n/a
mn: үл хамаарах
