UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Actions
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार
