UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य
