UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: View
nn: Sjå på

en: Product
nn: Vare

en: Order @order_id
nn: Bestilling @order_id
