UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Actions
pt: Ações

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: View
pt: Ver

en: Node type
pt: Tipo de node

en: n/a
pt: n/d

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: Product
pt: Produto

en: <None>
pt: «Nenhum»

en: Behavior settings
pt: Configurações de comportamento

en: Stock management
pt: Gerenciamento de estoque

en: Node tokens
pt: Tokens do node.

en: Order @order_id
pt: Pedido @order_id
