UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்
