UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: n/a
ur: کوئی نہیں
