UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: View
az: Görünüş

en: Node type
az: Nod tipi

en: n/a
az: yox
