UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: n/a
hu: n. a.

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Product
hu: Termék

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: <None>
hu: < Nincs >

en: Behavior settings
hu: Viselkedés beállításai

en: Stock management
hu: Készlet kezelés

en: Node tokens
hu: Tartalom vezérjelek

en: Order @order_id
hu: Rendelés @order_id
