UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Actions
lv: Darbības

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: View
lv: Skatīt

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: n/a
lv: n/p

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Product
lv: Prece

en: Order @order_id
lv: Pasūtījums @order_id
