UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Actions
oc: Accions

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: View
oc: Veire

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: n/a
oc: n/d

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Product
oc: Produit
