UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Actions
uk: Дії

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: n/a
uk: н/д

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: Product
uk: Товар

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Behavior settings
uk: Налаштування поведінки

en: Node tokens
uk: Замінники матеріалу

en: Order @order_id
uk: Замовлення № @order_id
