Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Subject
ar: الموضوع

en: view
ar: اعرض

en: Message
ar: رسالة

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقد

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Order
ar: الترتيب
