Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Subject
cy: Testun

en: view
cy: gweld

en: Message
cy: Neges

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Order
cy: Trefn
