Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།
