Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fa: ارسال

en: Subject
fa: موضوع

en: view
fa: نمایش

en: Message
fa: پیام

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: گره

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Order
fa: ترتیب
