Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Subject
hu: Tárgy

en: view
hu: megtekintés

en: Message
hu: Üzenet

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Sender
hu: Feladó

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Order
hu: Sorrend

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Period
hu: Pont

en: day(s)
hu: nap

en: week(s)
hu: hét

en: month(s)
hu: hónap

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: year(s)
hu: év

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
hu: Ha az egyenleg kisebb vagy egyenlő mint 0,00.

en: Enable Email Notifications
hu: Email értesítés engedélyezése

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
hu: Csak akkor történik, ha meg lett adva fizetés és az egyenleg <= 0,00.

en: Send an e-mail to the customer
hu: E-mail küldése a vevőnek

en: Scheduler module settings
hu: Időzítő modul beállításai

en: scheduler
hu: időzítő

en: Allows site admins to configure scheduler.
hu: A webhely admin felhasználója itt állíthatja be az időzítőt.
