Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Subject
id: Subyek

en: view
id: lihat

en: Message
id: Isi pesan

en: User
id: Anggota

en: Recipients
id: Penerima

en: Order
id: Urutan
