Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Order
lt: Tvarka

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: day(s)
lt: diena

en: week(s)
lt: savaitė

en: month(s)
lt: mėnesis

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: year(s)
lt: metai

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
lt: Balansas yra mažiau arba lygų $0.00.

en: Enable Email Notifications
lt: Įjungti el. pašto įspėjimus

en: @name replacement patterns
lt: @name keitimo šablonai

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
lt: Atsitinka kai mokėjimas įvestas ir balansas yra <= $0.00.

en: Send an e-mail to the customer
lt: Siųsti el.pašto laišką klientui

en: The "From" address.
lt: Nuo adresas

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
lt: Įveskite el.pašto adresus kurie gaus pranešimus, vieną eilutėje. Galite pasinaudoti užsakymo simboliais (tokens) dinaminiam el.pašto adresui.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
lt: Galite pasinaudoti šiais pakeitimo šablonais gavėjo, temos laukeliuose ir žinutės tekste.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
lt: Bandymas išsiųsti laišką @email dėl @order_id užsakymo nepavyko.

en: Scheduler module settings
lt: Atidėto publikavimo modulio nustatymai

en: scheduler
lt: atidėtas publikavimas

en: Allows site admins to configure scheduler.
lt: Leisti tinklapio administratoriams konfigūruoti atidėto publikavimo modulį.
