Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: view
mn: харах

en: Message
mn: Мессэж

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Order
mn: Дараалал
