Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: view
nl: weergeven

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Sender
nl: Afzender

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Order
nl: Volgorde

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: day(s)
nl: dag(en)

en: week(s)
nl: we(e)k(en)

en: month(s)
nl: maand(en)

en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

en: You must login or create a user account to continue.
nl: Log in of registreer om door te gaan.

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
nl: Als het saldo lager is dan of gelijk aan $ 0,00.

en: Enable Email Notifications
nl: Emailnotificaties inschakelen

en: @name replacement patterns
nl: @name vervangingspatronen

en: Send an e-mail to the customer
nl: Verzend een e-mail naar de klant

en: The "From" address.
nl: Het "Van" adres.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
nl: Voer de e-mailadressen in waarheen e-mailbevestigingen verstuurd zullen worden. Eén per regel. U kunt bestelling-tokens gebruiken voor dynamische e-mailaddressen.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
nl: U kunt gebruik maken van de vervangingspatronen in het ontvangersveld, het onderwerp en de berichttekst.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
nl: Poging om @email te e-mailen over mislukte bestelling @order_id.

en: Scheduler module settings
nl: Plannermodule-instellingen

en: scheduler
nl: planner

en: Allows site admins to configure scheduler.
nl: Laat site admins de planner configureren.

en: Product specifications
nl: Productspecificaties

en: Please specify your preferences from these options. Some may affect the final price of your purchase.
nl: Geef uw voorkeur voor deze opties op. Sommige opties kunnen van invloed zijn op de totaalprijs van uw aankoop.
