Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subject
sk: Predmet

en: view
sk: zobraziť

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Add to cart
sk: Vložiť do košíka

en: Order
sk: Poradie

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: week(s)
sk: týždeň/týždne

en: month(s)
sk: mesiac(e)

en: year(s)
sk: rok(y)

en: Enable Email Notifications
sk: Povoliť upozornenia e-mailom

en: @name replacement patterns
sk: @name vzory pre nahradenie

en: The "From" address.
sk: Adresa odosielateľa.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sk: Zadajte e-mailové adresy, na ktoré chcete poslať upozornenie, jednu na každý riadok. Pre dynamické e-mailové adresy môžete použiť tokeny.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
sk: Môžete použiť vzorky pre nahradenie v poliach príjemcu, predmetu a tela správy.

en: Scheduler module settings
sk: Nastaveniea modulu Plánovač

en: scheduler
sk: plánovač

en: Allows site admins to configure scheduler.
sk: Umožňuje administrátorom stránky konfigurovať Plánovač.
